Ana sayfa

Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Chinatown Tahıl Machinery Co., Ltd., buğday unu değirmeni, yem fabrikası ve pirinç işleme tesisi gibi gıda üretimi ve tahıl işleme endüstrileri için eksiksiz makine ve hizmet sunmaktadır. Şimdiye kadar, ürünlerimiz taşıma ekipmanları, temizlik ekipmanları, un değirmeni ekipmanları, vb. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında birçok müşteri tarafından tanınmıştır.

Şirket, makinenin üretim yeteneğini ve kalitesini geliştirerek teknoloji reformuna odaklanmaktadır. Şirket, CNC lazer kesim makinesi, CNC bükme makinesi, CNC torna tezgahları ve diğer ileri işleme ekipmanlarının tanıtımında lider oldu.

Aynı zamanda CNC işleme merkezi, CNC sondaj makinesi, CNC torna makinesi, yüzey taşlama, planya makinesi ve diğer ileri işleme ekipman yatırımı satın aldı ve elektrostatik püskürtme üretim hattı eklendi. Ürün kalitesi, bu güvenilir üretim ekipman desteği ile sağlanabilir.

Firmamız çelik levha lazer kesim makinesi, CNC bükme makinesi, karbondioksit ark kaynak ve argon ark kaynak, kaynak ölçeği, döner otomatik kaynak, elektrostatik püskürtme yüzey işleme, sürekli iyileştirme ve yenilikçi modeller benimsemiştir. Ürünlerimiz sadece iyi performansa sahip değildir, aynı zamanda düşük maliyetli kurulum ve bakım için de kolaydır. Gelişmiş teknoloji, güvenilir kalite ve hoş bir görünüme sahip ürün birçok müşteri tarafından takdir edilmiştir.

Proje kurulum: profesyonel elektrik ve mekanik proje kurulum ekibimiz var. Ekipmanın ekranı temiz, makul, güzel, cömert ve kolay bakımdır.
Devreye alma yerinde deneyimli uzmanlar ve profesörlerin rehberliğinde gerçekleştirilir. Test bir defa devreye alındığında başarılı olabilir ve tasarım şartnamelerini ve gereksinimlerini tamamen karşılayabilir veya aşabilir.

Makinelerimiz birçok yerli kullanıcıda yaygın olarak kullanılmaktadır. Anahtar teslim projelerimiz ve tek ekipmanımız Tayland, Burma, Avustralya, Sri Lanka, İtalya, Almanya, Şili, Arjantin, Brezilya, Ukrayna ve 20'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi. Dünyanın dört bir yanındaki pek çok müşteri firmamızı iş dünyasında ziyaret etti. Müşterileri sıcak bir şekilde karşıladık ve en iyi kalitede ekipman ve teknik hizmetler ile mükemmel çözümler sunduk ve onlardan yüksek itibar aldık.

Katıldığımız çok sayıda tahıl makinesi sergisi var, çok dikkat çekti ve aynı sektörde çalışan birçok müşteriyle uzun vadeli istikrarlı bir işbirliği ortaklığı kurdu, örneğin:

2015: Endonezya Ambalaj Makineleri Fuarı

2016: Cezayir Uluslararası Tarım Fuarı (SIMA SIPSA)

Çin Machinex Fuarı Mısır 2016

Çin Machinex Fuarı Güney Afrika 2016

2017: Türkiye Gıda ve Yem İşleme Teknolojileri Fuarı (İDMA)

Şirket, un, elektrik, otomatik kontrol bilgisayarı vb. Konusunda uzmanlaşmış 20'den fazla mühendis ve teknisyenin bulunduğu güçlü bir teknik güce sahiptir. Ürünlerimiz, ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi, Avrupa Birliği CE kalite belgelendirme ve diğer uluslararası kalite yönetim sistemi belgelendirme.Ayrıca, Henan Eyaleti Bilim ve Teknoloji Türü Sme Belgesi, Ulusal Yüksek Teknoloji Kurumsal Belgelendirme ve 7 ulusal buluş patent belgesi almıştır. Şirket, elektrik şeması ve çizim akışını içeren bir anahtar teslim proje tasarımı sağlayabilir otomatik kontrol tasarımı, mimari planlama a. Bu tasarımların hepsi CAD bilgisayar destekli tasarıma sahiptir. Detaylı çizim malzemeleri, gelişmiş araç ve hızlı tasarım müşteriye en iyi seçenek sunabilir.

SSS

1.Q: üretici misiniz?
Bir: evet, biz profesyonel bir un freze makinesi üreticileri.
2.Q: Makineleri yüklemek için yardımcı olur musunuz?
C: Evet, mühendislerimiz kurulum, test çalıştırması ve yerel operatörlerin eğitimi hakkında bilgi verebilir. Yurtdışı satış sonrası servis makineleri için mühendisler
3.Q: Küçük sipariş kabul ediyor musunuz?
Bir: evet, küçük sipariş kabul, moq 1.
4.Q: Siparişim için nasıl ödeme yapabilirim?
C: Proforma faturayı ve banka bilgilerimizi alarak ödeme yaparsınız, ödemeyi bitirmek için T / T (banka havalesi) ve L / C kullanabilirsiniz.
5.Q: garanti süresi nedir?
A: Bizim garanti süresi 12 aydır, bu nedenle bize ve makinemizin kalitesine güvenebilirsiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Chinatown Grain Machinery Co., Ltd., buğday unu değirmeni, yem fabrikası ve pirinç işleme tesisi gibi gıda üretimi ve tahıl işleme endüstrileri için eksiksiz makine ve hizmet sunmaktadır.Şimdiye kadar ürünlerimiz arasında taşıma ekipmanları, temizleme ekipmanları, un öğütme ekipmanları vb. Bulunmaktadır.Hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok sayıda müşteri tarafından tanındı.
Kuruluşumuzdan bu yana tahıl işleme tekniklerine ve makine geliştirmeye odaklanıyoruz.Her iki alanda da büyük bir deneyim biriktirdik.
 
Un değirmenciliği ekipmanlarımız ISO9001 kalite kontrol sistemi sertifikası ve CE sertifikasına sahiptir.Çevre koruma seviyesi ilgili AB standartlarına kadardır.Tahıl temizleme işlemi suya ihtiyaç duymaz, dolayısıyla kanalizasyon da olmaz.
Şimdiye kadar ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Avustralya, Almanya, İngiltere, Arjantin, Peru, Tayland, Tanzanya, Güney Afrika ve diğerleri dahil olmak üzere 60'tan fazla ülkeden müşterilerimize sağladık.Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, Almanya, Güney Afrika, Tunus, Endonezya, Arjantin ve benzerlerinde acentelerimizi ve ortaklarımızı bulabilirsiniz.Ayrıca, şimdi başka ülkelerde yeni ortaklar arıyoruz.
Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : CTGRAIN

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1000-5000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar