Ana sayfa ÜrünlerKompakt Un Değirmeni

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri

Sertifika
Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— James

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Elane

Daha güzel lazer makineleri geliştirmek ve daha iyi fiyatlarla, bu yüzden daha çok müşterilere makineleri satmak ve daha büyük pazarlara kazanabilir edin. Teşekkürler.

—— John Lenson

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Sammel

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— Keline

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok harika. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— Linda

Ben sohbet şimdi

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri
Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri

Büyük resim :  Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan Zhengzhou
Marka adı: CTGRAIN
Sertifika: CE
Model numarası: CTWM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: LCL için Tam Konteyner Yükleme veya Fümigasyon tahta sandık Çıplak ambalaj.
Teslim süresi: 90 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Çeyrek başına 3 Takım

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri

Açıklama
ad: Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Öğütme Tesisi Makineleri Hammadde: Buğday Mısır Mısır Pirinç
Uygulama: gıda, gıda maddeleri, kimya endüstrisi ve diğer endüstriler tip: Tahıl İşleme Ekipmanları
Kapasite: 60-150tpd Garanti: Bir yıl
Vurgulamak:

tahıl öğütme ekipmanları

,

tahıl işleme makinesi

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Öğütme Tesisi Makineleri

 

Giriş

 

Uzun Hizmet Ömrü ile Yüksek Kaliteli Makine Sınıfı Soya Öğütme Otomatik Merdaneli Öğütme Buğday Tahıl, çelik yapı desteği ile birlikte tasarlanır ve kurulur.Ana destek yapısı üç seviyeden oluşmaktadır: valsli değirmenler zemin katta, elekler birinci katta, siklonlar ve pnömatik borular ikinci katta bulunmaktadır.
Valsli değirmenlerden çıkan malzemeler pnömatik aktarma sistemi ile kaldırılır.Havalandırma ve toz giderme için kapalı borular kullanılır.Atölye yüksekliği, müşterilerin yatırımlarını azaltmak için nispeten düşüktür.Frezeleme teknolojisi, müşterilerin farklı gereksinimlerini karşılamak için ayarlanabilir.Opsiyonel PLC kontrol sistemi, yüksek derecede otomasyon ile merkezi kontrolü gerçekleştirebilir ve operasyonu daha kolay ve esnek hale getirebilir.Kapalı havalandırma, yüksek hijyenik çalışma koşullarını korumak için tozun dökülmesini önleyebilir.Tüm değirmen, bir depoya kompakt bir şekilde kurulabilir ve tasarımlar, farklı gereksinimlere göre özelleştirilebilir.

 

Temizleme bölümü

 

Temizleme bölümünde kurutma tipi temizleme teknolojisini benimsiyoruz.Normalde 2 kez eleme, 2 kez yıkama, 2 kez taşlama, bir kez saflaştırma, 4 kez aspirasyon, 1 ila 2 kez nemlendirme, 3 kez manyetik ayırma vb. İçerir.Temizleme bölümünde, makineden dışarıya toz püskürmesini azaltabilen ve iyi bir çalışma ortamı sağlayan birkaç aspirasyon sistemi vardır.Bu, kaba sakatatın, orta boy sakatatın ve ince sakatatın çoğunu çıkarabilen karmaşık, kapsamlı bir akış şemasıdır. buğdayda.Temizleme bölümü sadece düşük nemle ithal edilen buğday için değil aynı zamanda yerel müşterilerden uygun kirli buğdaylar için de uygundur.

 

Frezeleme Çizimi

 

Öğütme bölümünde, buğdayın un haline getirilmesi için dört tip sistem bulunmaktadır.4 Kırma sistemi, 7-Redüksiyon sistemi, 1-İrmik sistemi ve 1-Kuyruk sistemidir.Saflaştırıcılar, un kalitesini büyük oranda artıran Redüksiyona gönderilen daha saf irmiği almak için özel olarak tasarlanmıştır.Redüksiyon, İrmik ve Kuyruk sistemleri için silindirler, iyi kumlanmış düz silindirlerdir.Tüm tasarım, kepeğe daha az kepek karıştırılmasını sağlayacak ve un verimi en üst düzeye çıkarılacaktır.Çünkü iyi tasarlanmış pnömatik kaldırma sistemi, tüm değirmen malzemesi Yüksek basınçlı fan ile aktarılır.Öğütme odası, aspirasyonun benimsenmesi için temiz ve sıhhi olacaktır.

 

Paketleme Bölümü

 

Tüm paketleme makineleri otomatiktir.Paketleme makinesi, yüksek ölçüm hassasiyeti, hızlı paketleme hızı, güvenilir ve istikrarlı çalışma özelliklerine sahiptir.Otomatik tartıp sayabilir ve ağırlık biriktirebilir.Paketleme makinesinin kendi kendine arıza teşhisi işlevi vardır.Dikiş makinesi otomatik dikim ve kesme fonksiyonuna sahiptir.Paketleme makinesi, malzemenin dışarı sızmasını önleyebilen kapalı tip torba sıkıştırma mekanizmasına sahiptir.Paketleme özellikleri 1-5kg, 2.5-10kg, 20-25kg, 30-50kg içerir.Müşteriler, gereksinimlere göre farklı paketleme özellikleri seçebilir .

 

Moded
Kapasite
 
(t / 24s)
Valsli Değirmen Modlu
Elek Modeli
Uzay
 
UxGxY (m)
CTWM- 40
40
Manuel
İkiz Elek
30X8X11
CTWM- 60
60
Manuel
İkiz Elek
35X8X11
CTWM- 80
80
Pnömatik
Plan Elek
38X10X11
CTWM- 100
100
Pnömatik
Plan Elek
42X10X11
CTWM- 120
120
Pnömatik
Plan Elek
46X10X11
CTWM- 150
150
Pnömatik
Plan Elek
50X10X11

 

Otomatik Kompakt Un Değirmeni Buğday Silindiri Un Freze Tesisi Makineleri 0

İletişim bilgileri
Zhengzhou Chinatown Grain Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Jennifer

Tel: 13676933493

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler